אגדות אמתיות חיות לנצח

כזו היא הפיאט 500.
ממציאה את עצמה מחדש כבר כמעט 60 שנה ונשארת נאמנה לרוח המקורית שלה, אייקון השיק והסטייל. נועזת, מפתה ואופנתית מתמיד.

האחת והיחידה שבולטת מעל כולן

החיוך הנצחי של ה-500, מקרין שמחת חיים. החזית מאירת הפנים קורצת ואטרקטיבית, בזכות השפם החצוף, שבכת הגריל התלת ממדית ופגושי המכונית המחויכים. הכי נחשקת, הכי מושכת, פשוט הכי 500 בעיר…

פנסי חזית פולי-אליפטיים, מלאי אישיות. מראה מושך שקורץ אל הלילה ומאיר את הדרך. תאורת יום LED לנראות ובטיחות, עוצבה בהשראת הספרה אפס בלוגו ה- 500 מוסיפה בלילה למראה המובהק שכל כך קל לזהות מרחוק.

נגיעה של יוקרה וסגנון

המראה הקלאסי של ה- 500 הוא בפני עצמו סמל על זמני שלא ניתן להתעלם ממנו. למרות, זאת חישוקי הסגסוגת החדשים, בקוטר 15" ו- 16" בגימור שחור מט, מוסיפים אופי מרתק.

הצבעים החדשים מעצימים את החוויה. כתום קורל ובורדו אוונגרד, מוסיפים למראה האלגנטי.

פרטים שיוצרים הרמוניה מושלמת

פס הכרום החדש מגביה את הפגוש האחורי ומבליט את פנסי הערפל והרוורס.

יחידת התאורה האחורית החדשה, בולטת ומשלבת את תאורת הלילה, הבלימה והנסיעה לאחור ומגדירה מחדש את מסגרת המכונית.

פתרונות חכמים ויפים הממחישים את יכולתה של ה- 500 להתפתח ולשמור על בולטות וחדשנות בכל זמן.

500 גוונים של...

אף אחד מעולם לא זכה להיות אופנתי ונכון יותר מהגברת הזוהרת. ה- 500 של היום כובשת את המסלול ב- 5 סכמות צביעה המדגישות את הסטייל הלוהט, האלגנטיות, שמחת החיים וההומור. שום דבר לא מקרי, כל סגנון גרפי ניתן להתאמה ולאפיון באין סוף שילובים.

ניתן להלביש את ה- 500 החדשה ולאבזר אותה, החל מחגורה בקו המותניים, דרך ספי הדלתות, הגג, המראות ועד לתא המטען.

פנים הרכב

יופי ואישיות כובשת. השילוב המושלם

שלמות עד הפרטים הקטנים

לוח המחוונים תוכנן מחדש כדי לארח בהרמוניה את מערכת המולטימדיה וטכנולוגיות מתקדמות. העיצוב המעוגל של מנופי וכפתורי התפעול וקישוטי הכרום מרהיבים ביופיים.

אך מעבר ליופי, דווקא הפונקציונאליות היא גולת הכותרת של סביבת הנוסעים. תא כפפות מרווח, קונסולה עם כניסות USB ו- AUX ומחזיקי כוסות נוחים, הופכים את ה- 500 למזמינה מתמיד.

הכל בשליטה

גלגל ההגה החדש, הכולל שליטה על מערכת השמע, מעוטר בכרום ומוסיף לעזות ולנועזות.

תצוגת ה-TFT הדיגיטלית*, מציגה את הנתונים באופן ברור ומלא ומקלה על הנהיגה. מהירות, סל"ד תצוגת הילוכים ומחוון המסמן מתי מומלץ להחליף הילוך, מוסיפים שליטה לחוויית הנהיגה. מחשב הדרך הברור, מאפשר התאמה מלאה של פרטי המידע החשובים בנסיעה קצרה, או טיול ארוך. הכל בשליטה והכל בלחיצת כפתור.

*בחלק מהדגמים

השראה מעולם האופנה

סטייל, סטייל ועוד קצת סטייל. אולי אפילו עוד הרבה. הריפודים האופנתיים המעטרים את ה- 500 החדשה, הגיעו היישר ממסלולי תצוגות האופנה הנחשבות והיוקרתיות ביותר. כאן בתמונה אפור משובץ בסגנון נוצץ עם גימורי עור בארגמן יוקרתי עם נגיעות של כחול. מחווה אופנתית לשנות ה-60.

מסע מוצלח מתחיל בנוחות

המושבים החדשים, תוכננו במטרה להעניק את הנוחות והתמיכה בכל נסיעה. הארגונומיה משופרת, שנועדה לארח את הנוסעים בפינוק וברכות לא פוגעת בתפעול החלק ובהסטת המושבים על מנת לאפשר לנוסעים נוספים גישה למושבים האחוריים.

לנציג מכירות