טכנולוגיה פורצת דרך

נהיגה ב- 500X קלה כמו טיול בפארק. המערכות הטכנולוגיות, מכוונות להגברת ההנאה בנהיגה ולהקלה על החיים ברכב. עם תיבת הילוכים אוטומטית מתקדמת בעלת זוג מצמדים המורכבת משתי תיבות הילוכים מקבילות המאפשרות שילוב של ההילוך הבא – כשההילוך הקודם עדיין משולב. 500X מציע העברת מומנט רציפה ללא איבוד כוח כלשהו בעת העברת הילוכים, ההופך מהיר יותר וישיר יותר ומעניק חווית נהיגה מרגשת במיוחד.

בורר מצבי הנהיגה

מערכת בורר מצבי הנהיגה המתקדמת של פיאט המאפשרת בחירת תכניות נהיגה, מתוך שלוש אפשרויות המשפיעות על מאפייני הנהיגה של הרכב – בכל כביש ולכל נהג. המערכת מגיעה בדגמי POP STAR ו LOUNGE .

UCONNECT 7" MULTIMEDIA

UCONNECT 7″ MULTIMEDIA מערכת מולטימדיה מתקדמת הכוללת מסך מגע צבעוני בגודל 7″ עם תמיכה ב-APPLE CAR PLAY*, מצלמת נסיעה לאחור, 6 רמקולים, מקלט רדיו בטכנולוגיית RDS וכניסות USB, דיבורית BT הכוללת BT AUDIO .
המערכת נשלטת מגלגל ההגה ובפיקוד קולי.

*המערכת מגיעה בדגמי COLLECTION

עוצמה עם קדמה

ל 500X מגוון מנועים מתקדמים בעלי תקן EURO 6, עם מערכת STOP&START לחיסכון בתצרוכת הדלק. דגמי 1.4 ל' כוללים מגדש טורבו לצד מערכת MULTIAIR מתקדמת אשר ביחד מעניקים ביצועים עוצמתיים.

בקרת בלימה אוטומטית*

מערכת בקרת הבלימה משתמשת בחיישני רדאר וידאו כדי לזהות את המהירות של 500X ביחס לרכב שלפניו ומעניקה לנהג התראה כאשר הוא מתקרב אליו במהירות גבוהה מדי וקיים חשש להתנגשות. במידה והנהג אינו מתערב, המערכת מפעילה את הבלמים באופן אוטומטי כדי למנוע פגיעה או למתן את השפעתה.

ניתור שטחים מתים*

מערכת זו מנטרת ומתריעה על נוכחותם של כלי רכב בשטחים אותם אין הנהג רואה. חיווי באמצעות תאורה במראת הצד מודיע מבעוד מועד על המצאות כלי רכב לפני שזה נכנס לשדה הראיה של הנהג.

מערכת סטייה מנתיב*

מערכת המתריעה בעת הסטיה מנתיב הנסיעה. המערכת מופעלת במידה וזוהתה סטיה מנתיב (ללא הפעלת הבהובי הפנייה). המערכת מתריעה באמצעות חיווי ויזואלי בלוח המכשירים ומלווה בהתנגדות רבה יותר של ההגה לשינוי כיוון.
*אופציה בתשלום

לנציג מכירות