מרשימה ופורצת דרך

ה- 500X שומרת על אותן הערכים שהפכו את ה- 500 לאיקון מזוהה ומוכר כל כך ברחבי העולם. די במבט חטוף כדי לזהות את האלמנטים אותם ירשה מהדגם ההיסטורי שהגדיר מחדש סגנון ויעילות. צמד הפנסים העגולים, מכסה המנוע הטרפזי, כנפי הכרום מצדדיו של הלוגו המוכר ופתחי האוורור המעניקים למכונית את המראה המחויך. גם מאחור, מזכירים החלון המעוגל ויחידת התאורה את המכונית ההיסטורית האהובה כל כך. ידיות הכרום בעיצוב קלאסי וכמובן, הסמל של פיאט, חותמים את המראה שאף אחד לא יכול להישאר אדיש אליו.

עיצוב

500X כמו כל 500 מתהדרת במראה אייקוני, בולטת למרחוק בזכות הפרטים הקטנים היוצרים סגנון ייחודי ומרשים.

נוחות ממגנטת

ל- 500X אישיות בפני עצמה, מלאת קסם וסטייל איטלקי, קווי מתאר משודרגים המתבלטים גם בסביבה האורבנית וגם בטבע. השילוב המושלם בין פרקטיות לעיצוב בלתי מתפשר.

*מגיעה גם עם תאורת אור ליום DRL וצמוד פנסי הערפל בחלק מהדגמים.

גלגלים

מגוון חישוקי הסגסוגת הקלים והמעוצבים עבור ה- 500X עצום. מחישוקי “16 או חישוקי “16 בגימור יהלום מושחר, דרך חישוקי “17 בגימור כסוף ועד לחישוקי “18 מרשימים הממלאים את קימורי המכונית. ה- 500X מוכנה לנעול את הצמיגים שיובילו אות לכל מקום.

חלונות אחוריים כהים

מסתורין ופרטיות במושב האחורי, מוסיפים למראה היוקרתי.

*בחלק מהדגמים

פנים הרכב - נוחות בלתי מתפשרת

הצצה זריזה מספיקה כדי לראות ולחוש באיכות הממלאה את ה- 500X. חומרים רכים למגע ודיפון פנימי עוטף מחומרים איכותיים, מקיפים את סביבת הנהג. חיפויי הדלתות והקונסולה המרכזית, מגיעים במראה קרבון או אלומיניום מוברש ומעניקים מראה ספורטיבי ועשיר. הישיבה ב- 500X מרווחת ונוחה במיוחד, בזכות מושבים תומכים, בריפוד יוקרתי בצבעי אפור ושחור או שחור ואדום. תאורת אווירה משלימה את תחושת הנינוחות בתוך חלל המכונית המפנק.

עיצוב פנים 360°

שלל אבזרי נוחות ופתרונות חדשניים,
ה 500X מפנקת גם מאחור.

הגה ולוח מחוונים

הגה ספורט המספק אחיזה מושלמת ומיקום ידיים אידאלי. לוח מחוונים עשיר המעוצב במבנה 3 העיגולים, הינו מחווה עיצובית ל- 500 המקורית. האלמנט המרשים ביותר בלוח המחוונים הוא צג מידע ובקרה מתקדם בטכנולוגית TFT  בגודל 3.5 אינץ עליו מוצג שפע של מידע חשוב באופן קריא וברור.

קונסולה מרכזית שימושית

הקונסולה המרכזית, בגימור אלומיניום מוברש, ממנה מגיחה ידית הילוכים, מעוטרת קרבון. לצד מוט ההילוכים מותקן בורר מצבי נהיגה, כפתור בלם יד חשמלי ואפילו מקום לשתי כוסות. מיקומו נמוך, מפנה מקום רב בין המושבים.

תאי אחסון

שפע תאי אחסון, הופכים את ה- 500X למכונית שימושית במיוחד. 4 כיסי אחסון עמוקים בדלתות, תא ננעל הנפתח כלפי מטה מול הנוסע ואחד נוסף המתרומם כלפי מעלה לאחסון מהיר של ציוד ומסמכים שומרים על הסדר והארגון.

תא מטען

מרווח ורב שימושי, יכול תא המטען של ה- 500X להכיל בין 245 ליטרים של מטען ועד ל- 910 ליטר לאחר קיפול שענות המושב האחורי. ניתן לקפל בצורה מפוצלת את המושב האחורי ובעת הצורך ניתן לקפל גם את המושב הנוסע הקדמי לטובת מקסימום שימושית לכל צורך בכל עת.

לנציג מכירות